.

ŁĘTOWSKIE WIANKI

Dnia 24 czerwca 2017 r. Zespół Taneczny "Euforia" w składzie: Julia Creutz, Ewelina Bińczyk, Natalia Mikulska, Agnieszka Kenig, Martyna Jędrzejczyk, Amelia Piekarska, Natalia Łysko, Julia Nowak i Wiktoria Hetmańska pod kierunkiem artystycznym Anny Marciniak-Zielińskiej uświetniły swoim pięknym występem imprezę gminną "Łętowskie Wianki". Zespół zaprezentował dwa tańce: Buen apetite i Me too. Młodość, piękno, uśmiech, gracja ruchów między kroplami deszczu wywarło imponujące wrażenie wśród oglądających. Gratulacje dla dziewcząt z "Euforii" oraz ich instruktorki tańca! Brawo!

Autor: Beata Wachholz