KONIEC ROKU SZKOLNEGO W GIMNAZJUM

Dnia 23.06.2017 w auli szkolnej po raz ostatni pożegnaliśmy absolwentów Gimnazjum w Sławsku. Zgodnie bowiem z założeniami reformy oświatowej od września Zespół Szkół w Sławsku stanie się Szkołą Podstawową w Sławsku z klasami gimnazjalnymi. Dyrektor szkoły mgr Beata Gofryk wymieniła grad sukcesów gimnazjalistów zarówno w konkursach przedmiotowych jak i artystycznych i sportowych. Wręczyła nagrody książkowe uczniom, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem. Nagrodziła także tych, którzy dbali o tworzenie pozytywnego wizerunku szkoły w środowisku. Wójt Gminy Sławno Ryszard Stachowiak ufundował stypendium dla najlepszego absolwenta, którym została Martyna Ozdoba z klasy IIIb uzyskując średnią ocen 5,13 oraz wzorowe zachowanie. Przekazał także nagrodę rzeczową dla ucznia Oskara Kośki z klasy Ia za zajęcie III miejsca w akcji zbierania makulatury. Uroczystość zakończyła się tańcem zespołu Euforia oraz życzeniami wesołych i bezpiecznych wakacji.

Autor: Ewa Mirowska-Tworek