INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

4 września 2017 r. zainaugurowano rok szkolny 2017/2018 w Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Sławsku. Dyrektor Beata Gofryk powitała gości przybyłych na uroczystość, rodziców, nauczycieli, uczniów, a szczególnie serdecznie pierwszoklasistów.

Obecny na uroczystości Wójt Gminy Sławno wręczył uczniowi klasy V Jakubowi Wilczewskiemu symboliczny czek i bon podarunkowy na kwotę 400 zł. Nagroda została przyznana za wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym oraz za reprezentowanie Gminy Sławno w finałach ogólnopolskich i międzynarodowych Czwartków Lekkoatletycznych 2016/2017.