KONKURS PLASTYCZNY W JAPONII

Prace plastyczne naszych uczniów poleciały na Międzynarodową Wystawę Sztuki Dziecięcej w Narita (Japonia)! Będzie ona trwała od 18 listopada do 1 grudnia 2017 roku. Prace naszych uczniów (i innych dzieci z całego świata) można będzie oglądać w Skytown Gallery w Narita.

W tym roku tematem prac jest „Żywność”. Organizatorzy uważają, że dzieci są napędzającą siłą XXI-wieku, i że ta wystawa ma na celu rozwijanie marzeń i kreatywności dzieci, a także pogłębianie ich rozumienia ludzi i kultur z innych krajów przez sztukę. Wystawa skierowana jest do dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

Autor: Piotr Rogalski