LEKCJA Z POLICJANTEM

Dnia 11 września 2017 r. w ramach programu "Bezpieczna droga do szkoły" zostały zorganizowane w naszej szkole zajęcia z policjantem, podczas których uczniowie klas pierwszych poznawali zasady ruchu drogowego.

Pierwszoklasiści, po wysłuchaniu prelekcji o najważniejszych przepisach obowiązujących w ruchu drogowym, w obecności policjanta przechodzili przez jezdnię w miejscach do tego przeznaczonych, aby utrwalić zasady prawidłowego poruszania się po drogach.

Autor: Joanna Łajeczko