PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Dnia 29.10.2017 r., w ramach programu profilaktycznego realizowanego w naszej szkole, klasy I-III wraz z wychowawcami udały się do stomatologa na przegląd uzębienia. Pani doktor Dorota Fęgler zademonstrowała dzieciom prawidłowy sposób dbania o jamę ustną, uświadamiając konieczność systematycznego szczotkowania zębów co najmniej dwa razy dziennie. Uczniowie pilnie wysłuchali rad stomatologa, a na zakończenie wizyty otrzymali tubkę pasty do zębów.

Autor: Anna Smolińska