TURNIEJ ZBIJAKA

30 września 2017 r. odbył się III Gminny Turniej Zbijaka Drużyn Mieszanych Szkół Podstawowych O Puchar Wójta Gminy Sławno we Wrześnicy. W turnieju wzięły udział cztery drużyny: Wrześnica, Warszkowo, Żukowo i Sławsko. Świetnie spisali się reprezentanci Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Sławsku. Drużyna w składzie: Nikola Jóźwik, Julianna Romanowska, Marta Torowicz, Ewelina Karlińska, Marcelina Wijas, Nikola Siudek, Jakub Karczyński, Oliwier Sekulski, Konrad Rosiak, Mateusz Świder, Szymon Jabłoński, Konrad Wołczek zajęli drugie miejsce. Serdeczne podziękowania dla rodziców za zaangażowanie i dowóz dzieci na zawody. Ogromne podziękowania za super doping dla naszych kibiców. Opiekunami grupy byli Adrian Zieliński i Grażyna Antosik.

Autor: Grażyna Antosik