.

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Laureatkami konkursu ogłoszonego przez Wójta Gminy Sławno na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową w kategorii klas gimnazjalnych zostały dwie uczennice naszej szkoły - Anna Głogowska z klasy IIIa i Kaja Jędrzejczyk z klasy IIb. Wyróżnione uczennice otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe.

Najlepsze prace zaprezentowane zostały przybyłym podczas Spotkania przy choince w Szkole Podstawowej w Żukowie, a w najbliższym czasie będzie je można zobaczyć m.in. w Urzędzie Gminy Sławno. Gratulujemy laureatkom konkursu.

Autor: Beata Wachholz