SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU

"I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”

Dnia 20 grudnia 2017r. zakończona została akcja charytatywna na rzecz Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczej w Sławnie. Wszystkim uczniom – darczyńcom zaangażowanym w akcję, serdecznie dziękujemy! Dzięki waszej pomocy mogliśmy wspomóc potrzebujące dzieci. Wszystkie dary zostały zapakowane i przekazane do Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczej w Sławnie.

DZIĘKUJEMY!

W prasie lokalnej ukazało się podziekowanie dyrektora placówki opiekuńczej, w którym uwzględniono również naszą szkołę.

Joanna Łajeczko