BEZPIECZNE FERIE 2018

Dnia 09 stycznia 2018 r. w związku z rozpoczynającymi się feriami zimowymi, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie wspólnie z przedstawicielem Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Sławnie prowadzili działania profilaktyczne pod nazwą „BEZPIECZNE FERIE 2018".

W trakcie spotkania z uczniami odbyła się prelekcja między innymi na temat bezpiecznych zachowań w domu, w szkole oraz podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu. Przeprowadzono również rozmowy dotyczące ewentualnych zachorowań i urazów, które w trakcie ferii mogłyby mieć miejsce. Funkcjonariusz policji udzielił jednocześnie informacji, jak należy się zachować i jakie działania podjąć w konkretnych sytuacjach.

Na prelekcji poruszano również tematy związane z zażywaniem substancji psychoaktywnych, paleniem papierosów, a także handlem ludźmi.

Pamiętajmy, to od nas zależy bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich!

Autor: JOANNA ŁAJECZKO