SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU - AKCJA WOSP

W niedzielę 14 stycznia 2018 r. odbył się 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz pierwszy uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu aktywnie włączyli się do tej ogólnopolskiej akcji. Celem tegorocznej zbiórki było zdobycie środków finansowych dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Dziewiętnaścioro wolontariuszy z naszej szkoły brało udział w tej akcji poprzez kwestowanie z puszkami WOŚP po ulicach Sławna.

Wszystkim wolontariuszom dziękujemy za ich wspaniałą pracę.

Autor: JOANNA ŁAJECZKO