SUKCESY SZACHOWE

Udany występ naszych szachistów w XIII Turnieju o Puchar Starosty Koszalińskiego w Polanowie! Turniej odbył się 9. lutego 2018 roku. W gronie 30-u zawodników z różnych miejscowości województwa zachodniopomorskiego - zawody miały charakter otwarty (udział mógł wziąć każdy, bez względu na wiek czy kategorię szachową) - Mateusz Knap zajął 9. miejsce, a Pan Piotr Rogalski 1. miejsce. Dodatkowo, obaj panowie wraz z Panem Zbigniewem Mielczarskim tworzyli drużynę, która zajęła 2. miejsce, ustępując zaledwie o 0,5 punktu ekipie z Koszalina. Serdeczne gratulacje!

Autor: Piotr Rogalski