Szkoła Podstawowa w Sławsku im. Jana Kochanowskiego została otwarta 1 września 1945 r. i liczyła wówczas 59 uczniów. Mieściła się w dwóch budynkach w Sławsku: nr 95 i 96. Pierwszym jej kierownikiem był Edmund Plank.

W roku 1981 obniżono organizację szkoły do sześciu klas, toteż dwie najstarsze klasy dojeżdżały do zbiorczej szkoły w Sławnie. W roku 1987 szkoła znów stała się pełną ośmioklasową.

.

POŁOWINKI 2018

9 lutego 2018 r. w piątek odbyły się połowinki drugich klas gimnazajalnych. Po powitaniu przybyłych gości, pani dyrektor Beaty Gofryk i pani wicedyrektor Beaty Wachholz oraz rodziców i wychowawców rozpoczęła się na auli szkolnej zabawa. Czas umilał nam świetną muzyką DJ Dawid Miłek - absolwent naszego gimnazjum. W trakcie trwania zabawy przeprowadzone zostały różne konkursy, w których uczestniczyliśmy wraz z naszymi wychowawcami. Oczywiście nie zabrakło wyśmienitych przekąsek oraz pysznej pizzy. Zabawa trwała do godziny 19.00.

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowania osobom, rodzicom oraz naszym niezawodnym wychowawcom. DZIĘKUJEMY!!! - uczniowie klas drugich gimnazjum.

Autor: Kaja Jędrzejczyk, klasa IIb

komentarze [0] , skomentuj

Dodaj komentarz

autor.gif nick

Treść komentarza (max. 300 znaków)

                  :) :( ;) :D :> :hell: :p :] :/ :lol: :help: :ok: :cry:

<< powrót

Galerie