.

POŁOWINKI 2018

9 lutego 2018 r. w piątek odbyły się połowinki drugich klas gimnazajalnych. Po powitaniu przybyłych gości, pani dyrektor Beaty Gofryk i pani wicedyrektor Beaty Wachholz oraz rodziców i wychowawców rozpoczęła się na auli szkolnej zabawa. Czas umilał nam świetną muzyką DJ Dawid Miłek - absolwent naszego gimnazjum. W trakcie trwania zabawy przeprowadzone zostały różne konkursy, w których uczestniczyliśmy wraz z naszymi wychowawcami. Oczywiście nie zabrakło wyśmienitych przekąsek oraz pysznej pizzy. Zabawa trwała do godziny 19.00.

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowania osobom, rodzicom oraz naszym niezawodnym wychowawcom. DZIĘKUJEMY!!! - uczniowie klas drugich gimnazjum.

Autor: Kaja Jędrzejczyk, klasa IIb