WIZYTA W MULTIKINIE

Dnia 17 stycznia 2019 r. uczniowie klas IV-VI wraz z opiekunami uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem policji w Słupsku sierż. Edytą Żuk. Spotkanie odbyło się w Multikinie w Słupsku. Funkcjonariusz na spotkaniu rozmawiał z uczniami na temat zachowywania się bezpiecznie podczas zabaw i sportów zimowych, o zagrożeniach w internecie, co robić, by nigdy się nie nudzić? Rozmowa dotyczyła również pracy w policji. Po spotkaniu z funkcjonariuszem uczniowie oglądali film pt. „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra”. Wyjazd został sfinansowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie.

Dziękujemy!

Joanna Łajeczko