SUKCESY W GMINNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM

1 marca 2019 w Szkole Podstawowej w Warszkowie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski "Czarowanie słowem". Uczniowie naszej szkoły zdobyli czołowe miejsca we wszystkich kategoriach wiekowych.

Klasy VII, VIII, III gimnazjum:

Katarzyna Milczarek kl. IIIa - I miejsce

Klasy IV - VI:

Jakub Lebica kl. V - I miejsce

Klasy I - III

Jakub Rut kl. II - II miejsce

Wszyscy uzyskali awans do powiatowego etapu konkursu. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów!

Uczniowie osiągnęli sukcesy dzięki pracy pod kierunkiem pana Piotra Rogalskiego.