TURNIEJ WIEDZY POZARNICZEJ

1 marca 2019 w Szkole Podstawowej w Sławsku odbył się Gminny Finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom". Komisja w składzie: Bogusław Stefanowski, Jerzy Kasicki, Danuta Kordyla, Teresa Błahy wyłoniła zwycięzców.

Lista laureatów:

I grupa - klasa I-VI SP

1 miejsce - Nikola Jóźwik, Szkoła Podstawowa w Sławsku

2 miejsce - Alicja Kwiatek, Szkoła Podstawowa w Warszkowie

3 miejsce - Szymon Michalski, Szkoła Podstawowa w Sławsku

II grupa - klasy VII-VIII SP oraz klasy III gimnazjum

1 miejsce - Agnieszka Kenig, Gimnazjum w Sławsku

2 miejsce - Barbara Jastrzębska, Szkoła Podstawowa we Wrześnicy

3 miejsce - Dawid Terefenko, Gimnazjum w Sławsku

III grupa - uczniowie szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

1 miejsce - Klaudia Musiał, Zespół Szkół w Sławnie im. Jana Henryka Dąbrowskiego.

2 miejsce - Patryk Żakowski, Zespół Szkół w Sławnie im. Jana Henryka Dąbrowskiego.

3 miejsce - Cezary Olszak, Zespół Szkół w Sławnie im. Jana Henryka Dąbrowskiego.

Eliminacje powiatowe OTWP odbędą się dnia 27 marca 2019 r. w Zespole Szkół w Sławnie im. Jana Henryka Dąbrowskiego.

Uczniowie SP i Gimnazjum w Sławsku zostali przygotowani do turnieju przez nauczycieli Joannę Łajeczko i Piotra Rogalskiego.

Autor: Joanna Łajeczko