NIETYPOWA LEKCJA WF-U

22 lutego 2019 w naszej szkole odbyła się nietypowa lekcja wf-u w klasie IV. Uczniowie przygotowali własne układy taneczne do piosenek wybranych przez nich. Po krótkiej rozgrzewce poprowadzonej przez nauczyciela wychowania fizycznego Grażynę Antosik uczniowie zaprezentowali się w swoich propozycjach. Występy czwartoklasistów podziwiały pani dyrektor Katarzyna Rudzka oraz pani pedagog Joanna Łajeczko. Zabawa była świetna. Uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom. Brawo czwarta klasa!!!

Autor: Grażyna Antosik