DNI OTWARTEJ BIBLIOTEKI

11.03.2019 r. oraz 18.03.2019r. w Szkole Podstawowej w Sławsku odbyły się dni otwartej biblioteki. Z tej okazji przywitaliśmy miłych gości-dzieci z przedszkola w Sławsku, grupę starszaków oraz najmłodszych.

Jak przystało na gospodarzy, uczennice należące do szkolnego klubu bibliotecznego, z serdecznością przywitały swoich młodszych przyjaciół. Dzieci zwiedziły bibliotekę i przylegającą do niej czytelnię, wysłuchały bajek, które czytały im starsze koleżanki. Równie chętnie brały udział w czytelniczych zawodach, które zostały przygotowane specjalnie z myślą o przedszkolakach. Ucieszyły się z upominków, jakie zostały im wręczone za aktywne uczestnictwo w konkursach. Dzieci miały również możliwość zabawy w świetlicy szkolnej, która sąsiaduje z biblioteką szkolną.

Przedszkolaki zapewniły, że na pewno od września będą częstymi gośćmi biblioteki szkolnej, jako przyszli uczniowie Szkoły Podstawowej w Sławsku, a co z tym się wiąże-intensywnymi czytelnikami.

Dziękujemy za wizytę i zapraszamy na kolejną.

Autor: Joanna Banasiak