KOLOROWA KLASA

21 marca 2019 rozpoczęła się kalendarzowa wiosna. Uczniowie naszej szkoły uczcili to święto kolorowymi strojami. Samorząd Uczniowski wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu rozstrzygnęli konkurs na najbardziej kolorową klasę. Zwyciężyła klasa I. Drugie miejsce zajęła klasa III, zaś trzecie miejsce przypadło klasie II. Tytuł najbardziej kolorowo ubranej osoby został przyznany uczennicy klasy VI Patrycji Adamczyk. Wszyscy zwycięzcy otrzymali słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Gratulujemy i życzymy kolorowej i słonecznej wiosny.

Autor: Patrycja Iwańska