WIZYTA W SZKOLE MORSKIEJ

Dnia 22 marca 2019r nasi uczniowie uczestniczyli w obchodach Dnia Morza Bałtyckiego połączonego z Dniem Otwartej Szkoły - Zespołu Szkół Morskich w Darłowie. Dzień otwarty odbył się pod hasłem "Bezpieczni na wodzie i lądzie".

Dla uczniów jak i nauczycieli przygotowano wiele atrakcji. Uczniowie brali udział w warsztatach na symulatorze dachowania i zderzenia. Dowiedzieli się jak skutecznie udzielać pierwszej pomocy, a ratownicy WOPR przekazali wiedzę na temat bezpiecznego spędzania czasu nad wodą. Nie zabrakło chętnych do wzięcia udziału w zawodach sprawnościowych "Morskie zmagania".

Podczas wizyty nasi uczniowie zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły, poznali kierunki kształcenia, tradycje szkoły, zajęcia dodatkowe, kursy i szkolenia, które realizuje szkoła. Dowiedzieli się jak wygląda baza dydaktyczna szkoły. Dla wszystkich przygotowano pyszny poczęstunek.

Autor: Joanna Łajeczko