KONKURS PLASTYCZNY 100 LAT PCK

19 marca 2019 roku komisja w składzie: Izabella Janocha, Małgorzata Kulik, Renata Pietras-Pacynko, Barbara Sałacka, Marcin Maślanka rozstrzygnęła konkurs plastyczny pt. ”100 lat PCK”. Na konkurs, który przeznaczony był dla przedszkoli i klas I-III szkół podstawowych, wpłynęło 126 prac. W kategorii wiekowej Klasa III szkoła podstawowa , nagrodę otrzymał uczeń Marcel Nadraus.

Uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu odbędzie się 4 kwietnia 2019 roku w Centrum Edukacji Nauczycieli Koszalinie o godzinie 10.00.

Naszą szkołę reprezentowały prace uczniów:

Marcela Nadraus, klasa III SP,

Arkadiusza Zakonek, klasa III SP,

Patryka Murawieckiego, klasa III SP,

Wiktorii Skolimowskiej, klasa III SP.

Celem konkursu było upowszechnianie wśród dzieci wiedzy o PCK, najstarszej polskiej organizacji humanitarnej, popularyzacja działalności PCK wśród dzieci przedszkolnych oraz uczniów szkół podstawowych, zainteresowanie dzieci działalnością wolontariatu, rozwijanie zdolności plastycznych, kreatywności i wyobraźni.

Gratulacje!

Autor: Joanna Łajeczko