XIV Gminny Konkurs Ortograficzny

28 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej we Wrześnicy odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny. Konkurs był podzielony na dwie kategorie wiekowe:

- klasa I-III,

- klasa IV-VIII.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie :

- Adam Korochoda, kl. III SP, nauczyciel przygotowujący Irena Gregorek,

- Oliwia Stanik, klasa IV SP, nauczyciel przygotowujący Beata Wachholz,

- Marta Nowak kl. VIII SP, nauczyciel przygotowujący Joanna Banasiak.

Dyktanda konkursowe były przygotowane przez nauczycieli Szkoły Podstawowej w Staniewicach. Głównym celem konkursu było doskonalenie umiejętności poprawnej pisowni, utrwalanie zasad ortograficznych.

W kategorii wiekowej I-III uczeń Adam Korochoda uzyskał trzecie miejsce. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Gratulujemy.

Autor: Joanna Łajeczko