SUKCES TEATRU SZKOLNEGO

13 kwietnia 2019 uczniowie naszej szkoły z grupy teatralnej "Gwiazdy Betlejemskie" odnieśli zwycięstwo w Powiatowym Przeglądzie Zespołów Teatralnych ARA, który odbył się w Sławieńskim Domu Kultury. Zaszczytny tytuł Laureata aktorzy wywalczyli spektaklem "Mały Książę". W rolę tytułowego księcia wcielił się znakomity Jakub Lebica z klasy 5, wtórowali mu uczniowie klas 8 SP i 3 gimnazjum. "Gwiazdy Betlejemskie" awansowały do wojewódzkiego etapu przeglądu.

Spektakl wyreżyserowały Joanna Banasiak i Beata Wachholz, zaś scenografię wykonała Helena Zawarska.

Gratulacje!