SZKOLNY SKALNIAK

Dnia 26 kwietnia 2019 roku uczniowie kl. IIIa Gimnazjum zrealizowali projekt edukacyjny „Szkolny skalniak – podstawy architektury krajobrazu.” Aranżacja i sposób wykonania były pomysłem p.o. dyrektora Katarzyny Rudzkiej, która dodatkowo wykonała projekt architektoniczny, a ponadto pozyskała sponsora, który dostarczył materiał oraz kwiaty na szkolny skalniak.

Pani p.o. dyrektora Katarzyna Rudzka wraz z uczniami i rodzicami ukwiecili teren wokół szkoły, wzbudzając zachwyt kolorystyką i estetyką wykonania.

Autor: Joanna Banasiak