AKCJA #jestnaswiecej

Nasza szkoła dołączyła do akcji Fundacji Orange - #jestnaswiecej. Główne założenia akcji:

Pokaż, że jesteś przeciw hejtowi w sieci. Załóż pomarańczową sznurówkę, symbol akcji #jestnaswiecej. Hejterzy są w internecie najgłośniejsi, ale wcale nie jest ich najwięcej. Dołącz do akcji i udowodnij, że hejt nie jest Ci obojętny. Przeciwstaw mu się razem z nami! Nie bój się stanąć w obronie tych, którzy są atakowani w sieci. Nie reagujesz na hejt, jest Ci obojętny? Okaż solidarność z ofiarami. Pokażmy, że #jestnaswiecej.

W ramach akcji zorganizowanej przez panią pedagog Joannę Łajeczko, uczniowie naszej szkoły otrzymali dwie pary pomarańczowych sznurówek. Noszą je dumnie, mając poczucie, że uczestniczą w ważnym wydarzeniu społecznym.