AKCJA CHARYTATYWNA

„Takich chłopców jak Patryk jest tylko dwóch w Polsce! Uratujmy go od bólu!”

Dnia 28 maja 2019 podczas VIII Biegu im. Asi Kenig, którego głównym organizatorem była Szkoła Podstawowa w Sławsku, nasi wolontariusze kwestowali na rzecz operacji Patryka Dubiała (3l), który jest chory na Dysplazję przynasadową typu Schmida. Dzięki operacji Patryk będzie mógł chodzić i żyć bez bólu. Wszystkim wolontariuszom — uczniom dziękujemy za udział i zaangażowanie! Drodzy wolontariusze, zebraliście 306,50 zł.

Przed Świętami Wielkanocnymi Szkolny Klub Wolontariatu wraz z Samorządem Uczniowskim zorganizowali konkurs na "Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną”. Po konkursie wszystkie palmy zostały sprzedane na terenie szkoły. Pieniądze ze sprzedaży palm i kwestowania na „VII Biegu Asi Kening” w kwocie 543,5 zł zostały wpłacone na konto Fundacji „Siepomaga”, tytułem: 16392 Patryk Dubiał darowizna.

Dziękujemy bardzo !!!

Autor: Joanna Łajeczko