NASI UCZNIOWIE - NAJLEPSI MATEMATYCY W GMINIE

Nasi wspaniali matematycy Roksana Sawicka kl. 8 oraz Jakub Karczyński kl. 7 zajęli I miejsce ex aequo w Gminnym Konkursie Matematycznym, który odbył się 10 maja 2019 w Szkole Podstawowej w Bobrowicach. Geniusze królowej nauk uzyskali bardzo wysokie wyniki. Dyrektor SP w Bobrowicach pani Małgorzata Sałusz, gratulując zwycięzcom sukcesu, wręczyła pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora konkursu.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych wspaniałych uczniów.

Gratulujemy!