SUKCESY NASZYCH UCZENNIC W KONKURSIE WOKALNYM

Kolejne sukcesy naszych Uczniów!

W dniu 11.06.2019 nasze Uczennice brały udział w powiatowym konkursie wokalnym ARA w Sławnie. Kasia Milczarek w kategorii Soliści i Muzyczne Zespoły Estradowe została Laureatką! Komisja przyznała, że otrzymała największą ilość punktów. Nikola Zagorodnikow w kategorii Piosenka Dziecięca również sukces! Obie przeszły do ostatniego etapu, wojewódzkiego przeglądu w Szczecinie. Opiekunką Dziewczyn jest Pani Magdalena Wysocka. Gratulacje! Szczecin wzywa...

Autor: Magdalena Wysocka