Festiwal Historyczny w Akademii Pomorskiej

10 maja 2019 r. uczniowie klas VIII SP i III Gim brali udział w Słupskim Festiwalu Historycznym w Akademii Pomorskiej. Był to dzień przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Edukacyjno-dydaktyczny charakter tej części festiwalu dał uczniom możliwość przeżycia „żywej” lekcji historii. Odbyły się liczne wykłady, prezentacje oraz pokazy pod okiem akademickich wykładowców. Celem udziału w Festiwalu była prezentacja różnych form wsparcia w budowaniu własnej kariery zawodowej i dalszej edukacji.

Wyjazd uczniów został sfinansowany z funduszy projektu “Edukacja w Gminie Sławno szansą na udaną przyszłość. Doradztwo zawodowe”.

Autor: Joanna Łajeczko