.

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

Dnia 22 maja 2019 r. odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Jak co roku uczniowie wcielili się w znane postaci z krajów niemiecko- i anglojęzycznych, które przedstawili w humorystyczny sposób, czym dali popis niewątpliwych umiejętności aktorskich i rozbawili publiczność do łez.

Ponadto uczniowie wzięli udział w międzyklasowym konkursie wiedzy o krajach niemieckiego i angielskiego obszaru językowego oraz w quizie muzycznym. Oceniono i nagrodzono również najładniejsze plakaty, które uczniowie przygotowali w ramach Dnia Języków Obcych.

Uroczystość dopełniły występy taneczne, wokalne oraz „koncerty” popularnych zespołów, przygotowane przez uczniów naszej szkoły.

Autor: Agnieszka Mikułko-Szokalska