TURNIEJ SZACHOWY

7. czerwca 2019 roku odbył się Finałowy Turniej Szachowy o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej w Sławsku. W finale wystąpiło 31 osób, które zakwalifikowały się z ponad 100(!) uprawnionych do gry. Uczniowie rywalizowali w dwóch grupach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczęta. Rozegrano 7 rund, systemem "każdy z każdym".

Wyniki końcowe: grupa młodsza (kl. I-III), chłopcy: 1. Adam Korochoda 2. Adrian Dąbrowski 3. Maksymilian Czyż, dziewczęta: 1. Weronika Szymańska 2. Julia Sorek 3. Lena Banasiak, grupa starsza (kl. IV i starsi), chłopcy: 1. Błażej Kaczmarek 2. Bartłomiej Glinka 3. Paweł Nowak, dziewczęta: 1. Roksana Sawicka 2. Kamila Kunkiel 3. Klaudia Rawska.

Tytuły "Mistrza Szachów" i "Mistrzyni Szachów" w roku szkolnym 2018/2019 zdobyli:

Adam Korochoda, Weronika Szymańska, Błażej Kaczmarek, Roksana Sawicka.

Serdeczne gratulacje!

Autor: Piotr Rogalski