.

DZIEŃ OTWARTY DLA DZIECI Z PRZEDSZKOLI

W środę 5 czerwca 2019 r. gościliśmy w naszej szkole grupę starszaków z Przedszkoli w Sławsku i Sławnie oraz ich rodziców. Gości przywitała pani Dyrektor Katarzyna Rudzka, która wprowadziła uczniów w progi naszej szkoły miłym słowem i zaproszeniem do szkoły od pierwszego września. Czas w szkole umilił występ artystyczny uczniów klas pierwszej i drugiej. Upominki dla przedszkolaków w postaci kolorowych zakładek do książek wykonali i wręczyli uczniowie klasy pierwszej. Nasi goście nagrodzili występujących brawami, uśmiechem i słodkim podziękowaniem.

Dziękujemy za przybycie i zapraszamy do szkoły od pierwszego września.

Uroczystość przygotowały: Anna Smolińska, Helena Zawarska, Natalia Rupniewska

Autor: Irena Gregorek