FIZYKA W ZABAWKACH

14 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbyła się nietypowa lekcja fizyki pt. Fizyka w zabawkach. Uczniowie klas I-VIII SP oraz III gimnazjum mieli możliwość poznania zasad fizyki w zabawkach i przedmiotach codziennego użytku. W auli szkoły rozstawiono maszyny i urządzenia do przeprowadzania doświadczeń i zaproszono uczniów, którzy samodzielnie wykonywali różnorodne eksperymenty.

Tę interaktywną lekcję przygotowała nauczycielka fizyki pani Katarzyna Rudzka. Obsługę stanowisk doświadczalnych zapewnił nauczyciel fizyki pan Dariusz Gofryk wraz z uczniami klasy IIIa gimnazjum.