BEZPIECZNA DROGA DO SZKOLY - POGADANKA Z UCZNIAMI

"Bezpieczna droga do szkoły" to temat pogadanki przeprowadzonej w naszej szkole przez funkcjonariusza policji w Sławnie w dniu 13 września 2019 r.

Funkcjonariusz przypomniał dzieciom, jak należy zachować się w drodze do szkoły i ze szkoły, jak postępować na pasach, kiedy możemy je przekraczać, przy jakim świetle. Ponadto zwrócił uwagę na zachowanie ostrożności w kontaktach z nieznajomymi oraz przedstawił wskazówki, jak bezpiecznie spędzać czas w szkole i w domu.

Tego typu spotkania profilaktyczne są jednym z narzędzi zmierzających do poprawy bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w drodze do szkół.

Autor: Joanna Łajeczko