Akcja Charytatywna DAR SERCA

Szkolny Klub Wolontariatu na początku września 2019 r. zorganizował zbiórkę środków czystości dla osób bezdomnych z terenu Słupska, które przebywają w placówkach Towarzystwa Pomocy im. Świętego Brata Alberta.

Dnia 7 września 2019 r. wraz z zawartością pudełka z napisem „Dar serca”, Pani Grażyna Antosik (nauczyciel wychowania fizycznego) dostarczyła środki jak również uczestniczyła w biegu przełajowym na rzecz słupskich Albercików.

Dziękujemy bardzo wszystkim uczniom za zaangażowanie się w tej akcji.

Autorzy: Grażyna Antosik, Joanna Łajeczko