PASOWANIE NA UCZNIA

"Po stopniach wiedzy pnij się wytrwale."

W piątek 27 września 2019 r. uczniowie klasy pierwszej złożyli Ślubowanie. W programie artystycznym dzieci wykazały się wieloma umiejętnościami i pani Dyrektor w dowód uznania ogromnym ołówkiem symbolicznie pasowała ich na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Sławsku. Goście, którzy przybyli na uroczystość nagrodzili pierwszoklasistów gromkimi brawami i upominkami, za które serdecznie dziękujemy. Punktem kulminacyjnym programu było złożenie symbolicznego podpisu w Kronice Szkoły. Rodzice pierwszoklasistów stanęli na wysokości zadania i włączyli się czynnie w przygotowanie uroczystości: wykonali piękną dekorację, pamiątkowe upominki dla dzieci i gości oraz przygotowali smaczny słodki poczęstunek.

Autor: Irena Gregorek