AKCJA PROFILAKTYCZNA

Niećpa 2019

Po raz kolejny nasi uczniowie uczestniczyli w Słupsku w profilaktycznej akcji NIEĆPA (04.10.2019r.). Gwiazdami wieczoru były zespoły Blue Café i 100%.

Ogólnopolska akcja była poświęcona profilaktyce uzależnień. Organizatorzy chcą namówić młodych ludzi, by powiedzieli „nie” trzem uzależnieniom: zażywaniu narkotyków i dopalaczy, piciu alkoholu i paleniu papierosów.

Udział w akcji uczniów został sfinansowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie.

Autor: Joanna Łajeczko