.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 14 października 2019 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas starszych i młodszych wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie. W dniu ich święta przygotowali dla swoich pedagogów artystyczną ucztę, zabarwioną dużą dawką humoru i zabawy. Odtworzyli - słowem, gestem, tańcem i piosenką – klimat szkolnego życia, prezentując pokaz mody, scenki z życia pewnej klasy podczas lekcji przyrody i matematyki oraz zaprezentowali występ zespołu muzycznego. Przekazali także najlepsze życzenia oraz wręczyli drobne upominki i własnoręcznie wykonane laurki. Swoimi występami dostarczyli zebranym nauczycielom wielu wrażeń wizualnych i muzycznych, by w ten sposób uprzyjemnić to szczególne święto.

Autor: Beata Wachholz