AKADEMIA 11 LISTOPADA

8 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona ojczyźnie i wolności. 11 listopada to symbol miłości do ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. To wszystko zostało ukazane w przedstawieniu słowno-muzycznym, podczas którego publiczności towarzyszyły silne emocje: wzruszenie ale przede wszystkim duma wynikająca z tego, że jesteśmy Polakami. Zostały przypomniane najboleśniejsze fakty z naszej przeszłości, ale i chwile, które naznaczone były bohaterstwem i poświęceniem. Na koniec uroczystości padły ważne słowa dotyczące wolności, rodzinnego domu i szacunku do innych ludzi.

Gorące podziękowania dla cudownej gry aktorskiej naszych uczniów, przepięknego śpiewu patriotycznych pieśni oraz tańców, które wzruszyły do łez.

Dziękuję

Joanna Banasiak