.

NOC SYSTEMOŻERCÓW

W nocy z 15 na 16 listopada 2019 r. uczniowie naszej szkoły Jakub Lebica, Krzysztof Gorzeń, Konrad Werner uczestniczyli w XIV Nocy Systemożerców zorganizowanej przez SP w Starym Jarosławiu. Uczniowie brali udział w zajęciach takich jak:

- poprawianie starych zdjęć w GIMP ie,

- programowanie robotów CODEY ROCKY,

- budowanie robotów LEGO 1,

- drukowanie 3D na drukarkach XYZ,

- Edukacja z Filmoteką Szkolną

Na koniec imprezy wśród uczestników rozlosowano cenne nagrody. W wydarzeniu brało udział wielu wystawców oferujących zaawansowane technologicznie pomoce dydaktyczne. Na zmęczonych czekał bar gdzie można było zjeść hot doga lub ciastko i odpocząć na leżaku.

Autor: Joanna Łajeczko