AKCJA CHARYTATYWNA GROSIK

Koniec akcji charytatywnej "Grosik od serca"

Na przełomie października i listopada 2019 r. Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował na terenie szkoły akcję dla rodzin z miejscowości Tychowo (Gmina Sławno), które dnia 20 września 2019 r. straciły w pożarze cały swój dobytek. Celem akcji było zbieranie drobnych monet. Nazbieraliśmy dzięki Wam 1.086 zł. Kwota została wpłacona na konto Stowarzyszenie Przyjaciół w Warszkowie.

Szczególne podziękowania składamy pracownikom Banku Spółdzielczego w Sławnie, którzy pomogli nam policzyć tę górę grosza.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za Wasze grosiki.

Autor: Joanna Łajeczko