SPEKTAKL PROFILAKTYCZNY "STRACH MA WIELKIE OCZY"

22 stycznia 2020 w naszej szkole odbył się spektakl profilaktyczny pt. "Strach ma wielkie oczy", w którym uczestniczyli uczniowie ze wszystkich klas. Przedstawienie dostarczyło dzieciom dużą porcję walorów edukacyjnych i było zarazem niepowtarzalną okazją do bezpośredniej zabawy z aktorami. Gama oryginalnych bohaterów, wartka akcja i rozbrajający kunszt kabaretowy gwarantowały niesamowite widowisko dla dziecięcego widza. Spektakl poruszał tematykę profilaktyki uzależnień: agresji, przemocy, używek. Wszystkim bardzo podobał się spektakl, a brawurową grę aktorską nagrodzono gromkimi brawami.

Spektakl został w całości sfinansowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie, za co serdecznie dziękujemy.

Autor: Joanna Łajeczko