.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Z okazji ich święta uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami przygotowali ciekawe występy. Najmłodsi uczniowie recytowali wierszyki, śpiewali piosenki z życzeniami, a starsi uczniowie prezentowali swoje umiejętności taneczne. Licznie przybyli goście zasiedli na przygotowanych dla nich miejscach i z dumą oraz kręcącą się w oku łezką oglądali występy swoich wnucząt. Były to wyjątkowe chwile pełne radości i uśmiechu.

Podczas występu Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Na pamiątkę tego dnia każdy z zaproszonych gości otrzymał specjalnie przygotowany upominek. Dziękujemy Babciom i Dziadkom za przybycie na uroczystość, a rodzicom i nauczycielom za pomoc w jej przygotowaniu.

Uroczystość opracowały i przygotowały wychowawczynie klas I –III, panie Helena Zawarska, Irena Gregorek, Anna Smolińska.

Autor: Anna Smolińska