SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

5. lutego 2020 roku odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Recytatorski. Poziom recytacji był bardzo wysoki i jury nie miało łatwego zadania. Po długich naradach ogłoszono wyniki. W kategorii klas I-III zwyciężył Jakub Rut, drugie miejsce zajął Hubert Wojciechowski, a trzecie Zuzanna Kośka. W kategorii klas IV-VI zwyciężył Jakub Lebica, drugie miejsce zajęła Nadia Hetmańska, a trzecie Matylda Wal. W najstarszej grupie klas VII-VIII wygrała Nikola Jóźwik, a drugie miejsce zajęła Patrycja Adamczyk. Zwycięzcy - Jakub Rut, Jakub Lebica oraz Nikola Jóźwik będą reprezentować naszą szkołę na etapie gminnym w Warszkowie. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Autor: Piotr Rogalski