Szkoła Podstawowa w Sławsku im. Jana Kochanowskiego została otwarta 1 września 1945 r. i liczyła wówczas 59 uczniów. Mieściła się w dwóch budynkach w Sławsku: nr 95 i 96. Pierwszym jej kierownikiem był Edmund Plank.

W roku 1981 obniżono organizację szkoły do sześciu klas, toteż dwie najstarsze klasy dojeżdżały do zbiorczej szkoły w Sławnie. W roku 1987 szkoła znów stała się pełną ośmioklasową.

DROGI RODZICU

JAK ROZMAWIAĆ Z DZIECKIEM O NIEPOKOJĄCEJ SYTUACJI ZWIĄZANEJ Z KORONAWIRUSEM?

W rozmowie z dziećmi starajmy się mówić prawdę i opierać się na faktach. Każdy dzień przynosi nowe wydarzenia, a wiadomości, które do nas docierają uruchamiają całe spektrum uczuć i emocji. Możemy posiłkować się informacjami umieszczanymi na sprawdzonych stronach. Unikajmy przekazywania zasłyszanych, ale niepotwierdzonych treści z niepewnych źródeł. Nie ulegajmy sami fake newsom. Zadbajmy o siebie, dzieci i naszych bliskich.

Jeżeli nie wiecie, jak rozmawiać z dzieckiem o niepokojącej sytuacji związanej z koronawirusem polecam Wam ostatni wpis: rodzice.fdds.pl/wiedza/jak-rozmawiac-z-dzieckiem-o-niepokojacej-sytuacji-zwiazanej-z-koronawirusem/

Możecie też zadzwonić i porozmawiać o swoich rodzicielskich niepokojach.

Więcej informacji i kontakt online przez stronę 8001001

Autor: Joanna Łajeczko

komentarze [0] , skomentuj

Dodaj komentarz

autor.gif nick

Treść komentarza (max. 300 znaków)

                  :) :( ;) :D :> :hell: :p :] :/ :lol: :help: :ok: :cry:

<< powrót

Galerie