.

ogłasza

zapisy uczniów

na rok szkolny 2020/2021

-na naukę gry na: klarnecie, gitarze, skrzypcach, akordeonie

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Szkoły www.psmslupsk.pl w zakładce „REKRUTACJA”

UWAGA!

W związku z obecną sytuacją epidemiczną prosimy o składanie WNIOSKÓW wyłącznie drogą elektroniczną na adres rekrutacja@psm.slupsk.pl

Termin składania WNIOSKÓW (drogą elektroniczną) o przyjęcie do Szkoły upływa 31 maja b.r. W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod nr telefonu: +48 690 448 075 lub 59 84 32 861