PASOWANIE NA UCZNIA

23 września 2020 roku uczniowie klasy I dostojnym Polonezem rozpoczęli uroczystość Ślubowania i Pasowania na Ucznia Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Sławsku. Aktu pasowania - poprzez dotknięcie uczniów czarodziejskim ołówkiem - dokonała Dyrektor Szkoły Pani Katarzyna Rudzka, a wychowawczyni Helena Zawarska wręczyła uczniom pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców. Po uroczystości wszyscy uczniowie udali się do klasy na bezpieczny poczęstunek i niespodzianki od rodziców.

Autor: Helena Zawarska