11 LISTOPADA

Film nagrany przez uczniów klas 7 i 8 znajduje się na stronie:

www.youtube.com/watch?v=HeTh9nZ1nsE&ab_channel=SPS%C5%82awsko

Z powodu epidemii koronawirusa tegoroczne obchody Święta Niepodległości 11 Listopada były inaczej obchodzone niż dotychczas.

10.11.2020 roku cała szkoła na Teamsie odśpiewała hymn państwowy, a uczniowie uczcili pamięć poległych nagrywając krótki film muzyczno-recytatorski. Mimo trudnej sytuacji nasza szkoła kultywuje pamięć o tym ważnym wydarzeniu. W filmie wystąpili uczniowie klasy VII, VIII. Całość przedstawienia słowno-muzycznego zmontowali uczniowie Krzysztof Gorzeń i Nikola Siudek wraz z panią Grażyną Antosik.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękuję.

Autor: Joanna Banasiak