SUKCES W KONKURSIE INFORMATYCZNYM

Miło nam donieść, że nasi uczniowie Krzysztof Gorzeń kl. 7 oraz Oliwia Stanik kl. 6 zajęli I miejsce w wojewódzkim etapie konkursu organizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne, Gry Eksperymentalne Edukacyjne Komputerowe, w kategorii Scenariusz gry.

Krzysztof i Oliwia przystąpili do konkursu jako zespół o nazwie TheTwoEyesGames i są autorami gry edukacyjnej pod nazwą Olimpiks.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze zmagania! Zarówno na etapie centralnym w kategorii scenariusz, jak i na etapie wojewódzkim w kategorii tworzenie gry.

Oficjalny komunikat rozsztrzygnięcia konkursu, według województw, znajduje się na stronie:

mlodzi.pti.org.pl/juz-jutro-czyli-12-04-2021-opublikujemy-wyniki/