.

Dzień Nowych Technologii w Edukacji

W ramach projektu Dzień Nowych Technologii w Edukacji uczniowie naszej szkoły wzięli bardzo aktywny udział w "ZDALNYCH ALE REALNYCH LEKCJACH WYCHOWANIA FIZYCZNEGO".

Od marca do kwietnia uczniowie klasy 6 bardzo aktywnie spędzali czas i dbali o swoja formę biegając, jeżdżąc na rowerze chodząc z kijkami (uprawiając Nordic Walking)oraz spacerując. Postanowili się podzielić z wszystkimi swoimi pięknymi miejscami w których odpoczywają i nabierają energii do nauki zdalnej. Korzystając z różnych aplikacji sportowych oraz swoich zdolności fotograficznych zaprezentowali swoje ulubione miejsca które ich odprężają. Następnie wspólnie opracowali przy użyciu technologii informatycznych prezentację.

Zdjęcia można obejrzeć w naszej Galerii - Aktywnie spędzamy czas.

Autor: Grażyna Antosik