Szkoła Podstawowa w Sławsku im. Jana Kochanowskiego została otwarta 1 września 1945 r. i liczyła wówczas 59 uczniów. Mieściła się w dwóch budynkach w Sławsku: nr 95 i 96. Pierwszym jej kierownikiem był Edmund Plank.

W roku 1981 obniżono organizację szkoły do sześciu klas, toteż dwie najstarsze klasy dojeżdżały do zbiorczej szkoły w Sławnie. W roku 1987 szkoła znów stała się pełną ośmioklasową.

.

Dzień Nowych Technologii w Edukacji

W ramach projektu Dzień Nowych Technologii w Edukacji uczniowie naszej szkoły wzięli bardzo aktywny udział w "ZDALNYCH ALE REALNYCH LEKCJACH WYCHOWANIA FIZYCZNEGO".

Od marca do kwietnia uczniowie klasy 6 bardzo aktywnie spędzali czas i dbali o swoja formę biegając, jeżdżąc na rowerze chodząc z kijkami (uprawiając Nordic Walking)oraz spacerując. Postanowili się podzielić z wszystkimi swoimi pięknymi miejscami w których odpoczywają i nabierają energii do nauki zdalnej. Korzystając z różnych aplikacji sportowych oraz swoich zdolności fotograficznych zaprezentowali swoje ulubione miejsca które ich odprężają. Następnie wspólnie opracowali przy użyciu technologii informatycznych prezentację.

Zdjęcia można obejrzeć w naszej Galerii - Aktywnie spędzamy czas.

Autor: Grażyna Antosik

komentarze [0] , skomentuj

Dodaj komentarz

autor.gif nick

Treść komentarza (max. 300 znaków)

                  :) :( ;) :D :> :hell: :p :] :/ :lol: :help: :ok: :cry:

<< powrót

Galerie